Okaïdi - Obaïbi

Gdzie znaleźć sklep?

Warunki korzystania ze strony : 

Wyprzedaż OKAÏDI-OBAÏBI Oferta ważna od 15 grudnia 2017 do 26 lutego 2018 r. Oferta ważna na produkty oznaczone kolorową naklejką, w ramach dostępnego zapasu towaru. Rabat naliczany przy dokonywaniu płatności na kasie. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Nie dotyczy kart upominkowych. Oferta ważna w sklepach Okaïdi i na www.okaidi.pl. 

*Dodatkowo -20 % od 3 zakupionych artykułów : Oferta ważna od 10 lutego 2018 r. we wszystkich sklepach OKAIDI na terenie Polski oraz na stronie www.okaidi.pl. Przy zakupie co najmniej 3 produktów przecenionych zostaje udzielony dodatkowy rabat 20% na kasie. Rabat nalicza się od ceny przecenowej i na oznaczone produkty. Oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi i jest ważna do wyczerpania zapasów.Oznaczone produkty mogą być sprzedawane również oddzielnie. Zwrot produktu nabytego w ramach powyższej oferty, powoduje anulowanie rabatu na pozostałe produkty.

*PROMOCJA NA AKCESORIA 3 ZA 30PLN 5 ZA 45PLN : oferta ważna na akcesoria OKAÏDI-OBAÏBI oznaczone na czerwono symbolem % w sklepie i na akcesoria OKAÏDI-OBAÏBI oznaczone „3 ZA 30PLN 5 ZA 45PLN”  na stronie internetowej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów w sklepach OKAÏDI-OBAÏBI na terenie Polski. Rabat udzielany jest na kasie. Produkty mogą  być sprzedawane oddzielnie. Oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi. Zwrot produktu nabytego w ramach powyższej oferty, powoduje anulowanie rabatu na pozostałe produkty.