Szeroki wybór białych i eleganckich koszul chłopięcych

Elegancka koszula chłopięca jest niezastąpiona na ślub, chrzest czy rocznicę.  Dzięki użyciu naturalnych materiałów takich jak bawełna koszula zapewni komfort przez cały czas trwania uroczystości.

Koszule białe, we wzory lub w paski są dostępne w różnych kolorach i stylach. W Obaïbi i Okaïdi znajdziesz koszule z długim lub krótkim rękawem oraz z kołnierzykiem lub stójką.


Zestaw chłopięcy na uroczystości: wybierz komplet składający się z koszuli i muszki 

Sprawdź nasze modele koszul z muszką. Są dostępne w kolorze błękitnym, rubinowym lub białym. Pasują idealnie do uroczystych kreacji dziecięcych. Koszule będą doskonałe do stroju małego drużby na ślubie.

Może się zdarzyć, że po jakimś czasie chłopiec będzie miał dosyć noszenia muszki. Żaden problem! Muszka jest odpinana i można ją bardzo łatwo zdjąć.


Eleganckie chłopięce koszule z krótkim rękawem: niezastąpione latem

Jeśli uroczystość ma miejsce latem, wybierz koszulę z krótkim rękawem. Jest lekka i oddychająca. Zapewni chłopcu prawdziwe odczucie komfortu w upalne dni. Sprawdzi się także przy innych okazjach.

W kolekcji są koszule białe i w krateczkę we wszystkich rozmiarach do 14 lat. Zaskocz gości koszulą z krótkim rękawem w palmy!


Koszula chłopięca na Chrzest: ważny moment i ważny strój

Przygotowujesz Chrzest chłopca? Chociaż biały jest kolorem dominującym w tym pięknym dniu, to możesz spróbować innych neutralnych kolorów, takich jak błękit. Nasze koszule bawełniane lub lniane są wprost stworzone na taką okazję.

Prévisualiser le site au
Conserver pendant ma navigation

Id Navigation

Store : Language :
Back to top
Vous souhaitez recevoir nos actualités ?
Inscrivez-vous à la newsletter pour rester informé/e des dernières offres et nouveautés.
Alternate Text