Duży wybór dziecięcych butów na ślub 

Dziecięce buty na ślub są dostępne w różnych kolorach i stylach. W Okaïdi-Obaïbi znajdziesz chłopięce i dziewczęce buty, które będą świetnym dopełnieniem weselnej kreacji. A ponieważ są ponadczasowe, dzieci mogą je nosić także na inne okazje, a nawet do szkoły.


Dziewczęce buty na ślub: niezbędny dodatek!

Wybierasz strój małej dziewczynki? Wybór między sandałkami a balerinkami może być trudny.  Niebieskie, złote, z połyskiem... Kolory, które proponujemy, z łatwością dopasujesz do sukienki lub stroju ślubnego. Balerinki z paskiem doskonale stabilizują stopę i zapewniają niezrównany komfort.

Eleganckie buty dziewczęce muszą być zawsze praktyczne i odpowiednie do wieku.


Niemowlęce buty na ślub dla dziewczynki i chłopca

Fakt, że niemowlak jeszcze nie chodzi, nie musi oznaczać, że nie należą mu się eleganckie buciki na ślub. Zobacz wygodne buciki na małe stópki. A może dziecko stawia pierwsze kroki? W Obaïbi proponujemy elastyczne sandałki, które zachęcają do samodzielnego chodzenia!


Jakie buty na ślub dla dziecka?

W tej kwestii nie ma jednej prostej reguły! Koniecznie dowiedz się, jaki będzie styl uroczystości. Szczególnie jeśli córka lub synek pełnią jakąś funkcję, lub mają uczestniczyć w dziecięcym orszaku. Trampki są coraz częściej spotykane na ślubach, nawet u państwa młodych. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy dobrze w nich wyglądają. 

Aby wybrać odpowienie buty, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rozmiarach. Wahasz się między dwoma rozmiarami? Weź większy. Zawsze możesz włożyć wkładkę. Natomiast za ciasne buty mogą popsuć całą przyjemność z imprezy.

Prévisualiser le site au
Conserver pendant ma navigation

Id Navigation

Store : Language :
Back to top
Vous souhaitez recevoir nos actualités ?
Inscrivez-vous à la newsletter pour rester informé/e des dernières offres et nouveautés.
Alternate Text