NASZE KOLEKCJE KAPSUŁOWE

W Okaïdi kochamy wszystkie dzieci i zależy nam, aby każde z nich mogło swobodnie wyrażać swój styl i swoją osobowość! Aby zapewnić Wam jeszcze większy wybór produktów, od teraz znajdziecie u nas kolekcje kapsułowe innych marek.
Zatem, dzielimy się z Wami dobrą wiadomością: oferta naszych marek powiększa się!

Zobacz więcej

Poznaj nasze kolekcje kapsułowe
w edycji limitowanej !

Lili Gaufrette
Logo Lili Gaufrette

Jeszcze więcej dumy

Marka dla dziewczynek w wieku od 4 do 12 lat, które są odważne i uwielbiają różowy kolor! Styl ubrań Lili Gaufrette jest swobodny i oryginalny… dzięki nim mała elegantka poczuje się wyjątkowo i będzie mogła wyrazić swoją osobowość!

Kolekcja Lili Gaufrette
Logo Chipie

Jeszcze więcej zrozumienia

Marka dla odważnych przyjaciółek w wieku od 6 do 12 lat, które uwielbiają spędzać wspólnie czas i dzielą te same pasje. To ubrania, które dziewczynki z chęcią przekazują swoim młodszym siostrom.

Kolekcja Chipie
Z
Logo Z

Jeszcze więcej swobody

Marka Z to funkcjonalne ubrania dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 12 lat. To ubrania, które zapewniają dzieciom swobodę ruchów oraz sprawiają, że codzienne ubieranie staje się proste.

Kolekcja Z

Z
Logo Z

Jeszcze więcej optymizmu

Marka Confetti to ubrania z modnymi nadrukami o pozytywnych przesłaniach dla całej rodziny. Wysokiej jakości materiały zapewnią trwałości, a żywe kolory zagwarantują modny look przez 365 dni w roku!

Kolekcja Confetti

Znajdź listę sklepów klikając tutaj

Grupę Idkids tworzą wyjątkowe marki, specjaliści i eksperci oraz rodzice, gotowi do podejmowania działań na rzecz dzieci oraz planety. A to wszystko razem z Wami.

Logo idkids

Tak! Razem osiągniemy więcej!