WeActforKids

Podarujmy
dzieciom
uśmiech!

Smile

#GoodForKids* #WeActForKids*

Aby każdy ich dzień był piękny

Okaïdi dokłada wszelkich starań, aby wnieść odrobinę radości, pogody i beztroski w życie wszystkich hospitalizowanych dzieci i ich rodzin.
Dzięki współpracy z naszymi partnerskimi fundacjami, dzieci mogą cieszyć się swoim dzieciństwem, a my dajemy wszystkim uśmiech!

Sprzedaliśmy już 480 000 czerwonych nosków na całym świecie

Od 2016 roku, dzięki klientom Okaïdi, Oxybul i Jacadi, którzy uczestniczyli w akcji „Podaruj uśmiech”, organizowanej w ponad 10 krajach, przekazaliśmy szpitalnym clownom ponad 1 400 000 PLN na rzecz dzieci przebywających w szpitalach. Dziękujemy za zakup czerwonego noska!

1 kupiony czerwony nos

=

100% przekazanych środków

=

1 uśmiech podarowany hospitalizowanemu dziecku

nez rouge
logo instagram logo facebook

Oni już mają swoje czerwone nosy, a Ty?

Udostępniaj zdjęcia na Facebooku i Instagramie

#PodarujUśmiech

#PodarujUśmiech

Uśmiechy, uściski, niezapomniane wspomnienia dla wszystkich!

Każdego roku, dzięki Wam, wspieramy programy i fundacje, które poprawiają warunki pobytu dzieci w szpitalach w krajach, w których prowadzimy działalność. Poniżej kilka przykładów.

Ludopital

Działania na rzecz Fundacji Ludopital!

Finansowanie stref zabaw, organizacja zbiórek zabawek bądź uczestnictwo w biegach charytatywnych. To jedne z wielu działań na rzecz fundacji Ludopital, której celem jest poprawienie warunków pobytu dzieci w szpitalach, tak, aby mali pacjenci choć na chwilę zapomnieli o szpitalnej codzienności.

149 pracowników

od 2018 roku wzięło udział w biegach charytatywnych

22 800 PLN

zebranych dzięki sponsorom znalezionym przez zaangażowanych w akcję pracowników.

36 500 PLN

przekazanych na remont oddziałów pediatrii dzięki Fundacji We Act For Kids*.

wakacje dla 260 dzieci oraz ich rodzin

Co roku, dzięki darowiznom i działaniom naszych pracowników we Włoszech, Okaïdi finansuje wakacje dla ciężko chorych dzieci. Dzięki tej inicjatywie dzieci mają zapewniony bezpłatny pobyt z rodzinami i mogą cieszyć się wypoczynkiem i spędzić prawdziwe wakacje!

Nasze działania trwają!

Edukacja, prawa dziecka, pomoc dla rodzin potrzebujących... Poznaj wszystkie wspierane przez nas działania. Ty też masz swój udział!!