Nasze działania EKO

Nasze działania na rzecz ochrony środowiska, to mniejsze i większe inicjatywy, które podejmujemy z dziećmi i z myślą o dzieciach.

EKO

Jak ubierać się odpowiedzialnie, z myślą o naszej planecie

Dla nas to przede wszystkim tworzenie ubrań z myślą o przyszłych pokoleniach oraz chęć ciągłego ulepszania naszych kolekcji. Każdego dnia staramy się wdrażać w życie działania EKO, by proponować Wam odpowiedzialną modę, która powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju.

Good Idea n°1

Wybór materiałów przyjaznych
dla środowiska

Więcej tkanin z naturalnych włókien oraz z surowców z recyklingu, a mniej tych, które podlegają obróbce chemicznej!
Naszym celem jest tworzenie ubrań dla przyszłych pokoleń, które będą powstawać na bazie bardziej ekologicznych materiałów.

href="https://www.okaidi.pl/eko-3/odpowiedzialne-kolekcje-2?intid=lp-eko-menu-matieres-responsables" class="underline-link">Zobacz nasze tkaniny EKO
EKO

Good Idea n°2

Dawanie ubraniom drugiego życia

To inicjatywa, która pojawiła się u nas już jakiś czas temu! W Okaïdi od dawna wierzymy, że dawanie ubraniom drugiego życia jest ważne. Nasze ubrania to przede wszystkim trwałe i uniwersalne produkty doskonałej jakości, które mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Zależy nam, aby promować ten trend wśród naszych klientów.

Podaruj drugie życie swoim ubraniom
EKO

Zachęcajmy dzieci do działania

Promowanie dobrych nawyków wśród dzieci jest dla nas tak samo ważne jak wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w celu tworzenia odpowiedzialnej mody. Za pomocą aktywności edukacyjnych zachęcamy dzieci, by uczestniczyły w działaniach na rzecz ochrony naszej planety. Stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę.

Good Idea n°3

Zachęcanie dzieci do aktywnych działań na rzecz ochrony środowiska

Co roku, podejmujemy działania na rzez Fundacji Surfrider Foundation Europe, która prowadzi działania na rzecz ochrony mórz i oceanów. Jest to doskonała okazja, by uwrażliwiać dzieci i rodziców na tematy związane z ochroną środowiska.

Dowiedz się więcej na temat naszych akcji

Wspólnie działajmy na rzecz przyszłych pokoleń:
We act for Kids!

Prévisualiser le site au
Conserver pendant ma navigation

Id Navigation

Store : Language :
Back to top
Vous souhaitez recevoir nos actualités ?
Inscrivez-vous à la newsletter pour rester informé/e des dernières offres et nouveautés.
Alternate Text