Satysfakcja lub zwrot pieniędzy


Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany z zamówionych artykułów, masz możliwość ich wymiany lub zwrotu w ciągu 30 dni od zakupu (data wystawienia faktury).


Dla wszystkich produktów (z wyłączeniem produktów wielkogabarytowych):


Wymiany i zwroty będą brane pod uwagę w przypadku produktów, które są nienoszone i zwracane w oryginalnym opakowaniu.

W związku z tym wszelkie przedmioty używane, noszone, prane, rozerwane, poplamione, bez etykiet handlowych, bez wewnętrznej ochrony higienicznej strojów kąpielowych, nie podlegają zwrotom ani wymianom. Ze względów higienicznych bielizna nie podlega zwrotowi ani wymianie, z wyjątkiem przypadku niezgodności lub ukrytej wady zgodnie z art. 12 niniejszych Ogólnych warunków sprzedaży.


W tym celu oferujemy dwie możliwości.

› W jednym z naszych sklepów:

Możesz zwrócić zamówiony(-e) produkt(-y) w jednym z naszych sklepów OKAIDI / OBAIBI. Aby to zrobić, musisz zaopatrzyć się w swoją elektroniczną fakturę (dostępną w zakładce "śledź zamówienie" na naszej stronie) oraz bon zwrotu, który został dołączony do Twojego zamówienia. Nasi doradcy handlowi zaproponują wówczas wymianę lub zwrot produktu(-ów).

Jeśli chcesz dokonać wymiany: sklep odbierze przedmiot(y) po cenie wskazanej na fakturze (z uwzględnieniem wszelkich rabatów), a za nowy przedmiot zostanie naliczona cena obowiązująca w sklepie. Jeśli wybrany przedmiot jest tańszy, różnica w cenie zostanie Ci zwrócona. Jeśli wybrany artykuł jest droższy, możesz zapłacić różnicę w cenie za pomocą dowolnej metody płatności akceptowanej w Twoim sklepie Okaïdi.

› Pocztą:

Możesz zwrócić na nasz adres pocztowy produkt(-y) w ciągu 30 dni od momentu otrzymania zamówienia. W tym celu:

1/ Przejdź do "Moje konto", "Moje zamówienia", "Chcę dokonać zwrotu towaru"

2/ Pobierz kupon zwrotu i dołącz go do przesyłki wraz z nienoszonymi i niepranymi artykułami w ich oryginalnym opakowaniu.

3/ Wyślij paczkę pocztą (na koszt kupującego) na następujący adres:

Sklep ARKADIA

OKAIDI WARSZAWA-ARKADIA

00-204 WARSZAWA

4/ Po otrzymaniu artykułów zwrócimy pieniądze bezpośrednio na Twoje konto bankowe.