Nota prawna

 

Cała zawrtość strony chroniona jest przepisami prawa hiszpańskiego i międzynarodowego mającymi zastosowanie do własności intelektualnej. Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone. Wszelkie treści zamieszczone na stronie internetowej nie mogą być w żaden sposób kopiowane, pobierane, rozpowszechniane, ani w całości, ani w ich części, na żadnym nośniku, bez wcześniejszej wyraźnej zgody Okaïdi.

 

 

Kierownik publikacji: Cédric Dardenne


Redaktor:

Okaidi Poland Sp.z o.o.

Siedziba spółki: Ul.Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa, POLAND

Tel.: +(48)225 123 943 

Numer identyfikacji VAT UE: PO7010243245

E-mail: service-clients@okaidi.com


Deklaracja:

Przetwarzanie danych osobowych zbieranych przez niniejszą stronę podlega obowiązkowi złożenia deklaracji do francuskiej Narodowej Komisji Informatyki i Swobód Obywatelskich (CNIL). Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z dyrektywą europejską nr 94/46/WE z 24 października 1995 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych. Dane osobowe podawane przez Kupującego podczas składania zamówienia używane są w celach administracyjnych, dla prawidłowej realizacji zamówienia, oraz wykorzystywane są do udzielania odpowiedzi i informacji na pytania Kupującego. Dane Kupującego są także używane do wysyłania reklam naszych produktów i usług. Nie są one przekazywane osobom trzecim w celach marketingowych, za wyjątkiem sytuacji, w której Kupujący udzielił na to wyraźnej zgody.

Prawo dostępu do danych i ich poprawiania:

Zgodnie z dyrektywą europejską nr 94/46/WE z 24 października 1995 r., Kupującemu przysługuje prawo dostępu do tych informacji, oraz jeśli konieczne, prawo do ich zmiany a także do zażądania ich usunięcia, bezpłatnie. Kupujący może skorzystać z tego prawa poprzez wysłanie prośby zawierającej datę i podpis oraz potwierdzającej tożsamość Kupującego, na adres : OKAIDI SAS - 162 boulevard de Fourmies - 59601 Roubaix Cedex 1 – Francja

Hosting:  

SAS Microsoft France
39 Q du Pdt Roosevelt
92130 Issy les Moulineaux
Num SIREN: 327733184