Warunki korzystania ze strony : 

 

*Wyprzedaż OKAÏDI-OBAÏBI :

Oferta ważna od 14/06/2019 do 20/08/2019. Oferta ważna na produkty oznaczone kolorową naklejką, w ramach dostępnego zapasu towaru. Rabat naliczany przy dokonywaniu płatności na kasie. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Nie dotyczy opakowań na prezenty oraz karty stałego klienta. Oferta ważna w sklepach Okaïdi i na www.okaidi.pl

** Dodatkowe -10% zniżki przy zakupie minimum 2 produktów ze zniżką dla klientów posiadających kartę lojalnościową.
 

Oferta ważna od 09.07 do 15.07.2019 w sklepach OKAIDI-OBAIBI w Polsce. Dodatkowa zniżka w wysokości -10% udzielana jest przy kasie i dotyczy produktów oznaczonych jako „Wyprzedaż ”.  Oferta ważna dla każdego członka programu lojalnościowego w danym okresie oraz dla każdego nowego członkostwa lub odnowienia 15 pln w programie lojalnościowym, nie łączy się z żadną inną promocją w toku, w granicach dostępnych zapasów.  Każdy produkt zwrócony anuluje ofertę.

***Załóż lub odnów kartę Okaidi i zyskaj -10% :

Oferta ważna do 31 grudnia 2019 r. włącznie, dla każdego nowego członka lub przy odnowieniu członkostwa w programie lojalnościowym w kwocie 15 pln. Rabat jest udzielany na kasie. Oferta jest ważna na cała kolekcje OKAIDI-OBAIDI i może być łączona z innymi bieżącymi operacjami, z wyłączeniem produktów ze zniżkami podczas prywatnej wyprzedaży i wyprzedaży . Oferta ważna w sklepach OKAIDI-OBAIBI w Polsce.