Przygotuj wyprawkę dla maluszka

Twoje dziecko wkrótce przyjdzie na świat, a Ty zadajesz sobie milion pytań: kiedy zacząć przygotowywać się na narodziny dziecka? Jakie niezbędne rzeczy zabrać ze sobą w wyprawce dla maluszka? Odpowiadamy!

Kiedy należy przygotować wyprawkę dla maluszka?

Wyprawkę dla maluszka warto mieć przygotowaną już na początku 8. miesiąca ciąży. Dzięki temu wszystko będzie gotowe na wypadek, gdyby Twoje dziecko przyszło na świat wcześniej, niż się tego spodziewałaś!

Co spakować do wyprawki?

Jakie rzeczy są niezbędne dla Twojego dziecka? Które ubranka z pewnością powinnaś zabrać ze sobą? W jakiej ilości? Oto nasza lista, która pomoże Ci dokonanie właściwych wyborów i uniknąć tym samym zbędnych zakupów!

Pobierz listę

Niezbędne rzeczy, aby dziecku było ciepło

Ubranka z mięciutkiej bawełny organicznej*, body i piżamy rozpinane z przodu, aby ułatwić zmianę pieluszek… Pamiętaj że komfort i bezpieczeństwo w pierwszych dniach Twojego dziecka są najważniejsze !

Niezbędne artykuły higieniczne, do zmiany pieluszek i do posiłków

Nasze akcesoria do opieki nad dziećmi łączą komfort z ergonomią. Śpiworki bezpiecznie otulają Twoje dziecko. Ręczniki kąpielowe to kokony miękkości. A śliniaki są odporne na wszystko lub prawie wszystko: niezbędne w Twojej wyprawce dla maluszka!

Pierwsze ubranka po urodzeniu

Ubranka z wygodnej dzianiny, łatwe do zakładania będą idealne do tego, aby przygotować maluszka do pierwszych wyjść… i do pierwszych zdjęć! Jako uzupełnienie wybierz supermiękki kocyk, który pozwala utrzymać ciepło.

Wszystkie elementy wyprawki!

Poznaj nasze produkty  

3 wskazówki dotyczące wyboru ubranek zapewniających 100% wygodę i bezpieczeństwo!

Jaki rozmiar wybrać dla dziecka?

Zaufaj naszemu przewodnikowi! W wyprawce dla maluszka uwzględnij ubrania w różnym rozmiarze (0 miesięcy, 1 miesiąc i 3 miesiące), aby mieć pewność, że masz najlepszy rozmiar dla swojego dziecka.

Zobacz przewodnik po rozmiarach dla noworodka  

Podaruj dziecku to, co najlepsze: to ważne!

Podziel sie z nami pierwszymi chwilami z maluszkiem #ObaibiAndYou

Twoje pierwsze chwile z dzieckiem są wyjątkowe i cenne: podziel się nimi! Śledź aktualności na
Obaïbi
Facebook Instagram

Prévisualiser le site au
Conserver pendant ma navigation

Id Navigation

Store : Language :
Back to top
Vous souhaitez recevoir nos actualités ?
Inscrivez-vous à la newsletter pour rester informé/e des dernières offres et nouveautés.